تبلیغات
هیئت کاراته شهرستان فردیس - هروی: اگر مشكل داوری نباشد، در چین قهرمان آسیا خواهیم شد

شهرام هروی در گفتگو با سایت فدراسیون كاراته در خصوص آخرین شرایط تیم ملی كاراته اظهار داشت:اردوها در حال پیگیری است   و مسابقات انتخابی نیز برگزار شد و نفراتی نیز دعوت شدند كه پس از مسابقات انتخابی به مرحله سوم اردوی تیم ملی راه پیدا كردند.
وی افزود: در هر وزن دو نفر در اردوها باقی ماندند و  در كومیته تیمی 5 نفر حضور دارند كه از ساعت 10 صبح امروز اردوها در مجموعه ورزشی آزادی آغاز شده است.
هروی در خصوص حضور جوانان متعدد در اردوی  تیم ملی گفت: تیمی كه به مسابقات آسیایی چین رفت جوان بود اما قبول دارم كه این تیم جوانتر است و مطمئنا جوانان می‌توانند كارهای بزرگ انجام دهند.تمام برنامه‌ریزی ما بازیهای آسیایی اینچون است و قصد داریم در این مسابقات بهترین نتیجه را بگیریم.
وی  در ادامه در خصوص برنامه‌‌های  تیم ملی گفت: با توجه به اینكه مصوب شد مسابقات آسیایی 4 سال دیگر باشد همه در حال سرمایه‌گذاری هستند كه در چین نتایج خوبی بگیرند.این كشور دومین بار است كه مسابقات آسیایی را برگزار می‌كند و قصد دارد خود را بالا بكشد و به دنبال تثبیت جایگاه خود در این مسابقات خواهد بود.البته پیش بینی مسابقاتی مثل كاراته كه ركوردی  نیست  درست نخواهد بود اما مطمئن باشید بازیكنان ما پتانسیل انجام كارهای بزرگ را دارند.
هروی در ادامه گفت: دو سال پیش هم گفتم اگر مشكل داوری در مسابقات وجود نداشته باشد قهرمان مطلق آسیا هستیم و  هیچ اتفاقی برای كاراته  ایران  نخواهد  افتاد.
.
طبقه بندی: کاراته،
برچسب ها: کاراته، تیم ملی، مسابقات آسیایی،

تاریخ : چهارشنبه سی و یکم فروردینماه سال 1390 | 17:34 | نویسنده : mehdi rahmani | نظرات