تبلیغات
هیئت کاراته شهرستان فردیس - سهمیه داوری كاراته ایران در آسیا 20 نفر است

عضو شورای داوران كاراته آسیا گفت: سهمیه داوران كاراته ایران برای حضور در كلاس آسیا حداكثر 20 نفر است كه نسبت به قبل بیشتر نشده است.
محمد علی مردانی اظهار داشت: در گفت و گویی كه با لیم رئیس آسیا داشتم، هر كشور می تواند حداكثر 20 داور به چین اعزام كند اما مشكل اینجاست كه ظرفیت نهایی این كلاس ها 200 نفر است.
وی افزود: به همین دلیل كشورها باید هرچه زودتر اقدام كنند تا بتوانند در صورت داشتن نفرات واجد شرایط حداكثر داوران مورد نظر خود را ثبت نام كنند. اگر دیر وارد عمل شویم ممكن است این تعداد كاهش یابد.
رئیس سابق كمیته داوران ایران درباره كلاس‌های لیم و كانكاسیس روسای داوران آسیا و جهان خاطرنشان ساخت: لیم كه برای اولین بار بود به ایران می آمد و با تسلط كامل نقاط فنی كاتا و كومیته را آموزش داد؛ اما كلاس كانكاسیس نست به دور اول خیلی بهتر بود. هر دو از داوران بین المللی ایران تك تك تست گرفتند كه خیلی خوب بود.
وی با اشاره به حضور دوباره كانكاسیس در فاصله چند ماه در ایران تصریح كرد: گویا این دو تن برای جام ولایت دعوت شده بودند و حتی اگر به ایران هم نمی آمدند باید حق الزحمه‌شان پرداخت می شد همانطور كه زمان ریاست آهی از تومی موریس دعوت شد و با اینكه ایشان نیامد هزینه هایش را پرداختند.
طبقه بندی: کاراته،
برچسب ها: داوران کاراته،

تاریخ : جمعه سیزدهم اسفندماه سال 1389 | 23:43 | نویسنده : mehdi rahmani | نظرات