تبلیغات
هیئت کاراته شهرستان فردیس - كلنگ ساخت خانه كاراته به زمین زده شد

كلنگ ساخت خانه كاراته ظهر امروز با حضور 'حمید سجادی' معاون ورزش قهرمانی سازمان تربیت بدنی و مسوولان فدراسیون‌های كاراته، ووشو، اسکیت و گلف و جمعی از پیشکسوتان کاراته به زمین زده شد.
به گزارش سایت فدراسیون کاراته در این مراسم علاوه بر سجادی، 'سیدعباس احمدپناهی 'رییس فدراسیون كاراته، 'داریوش قاسمی' دبیر و روسای سبك‌های تحت پوشش فدراسیون كاراته حضور داشتند.
پس از پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، رییس فدراسیون كاراته در این مراسم گفت: بسیار خوشحالم پس از سالها كه فدراسیون كاراته محل مناسبی نداشت با لطف و حمایت مسوولان سازمان تربیت بدنی، كار ساخت خانه كاراته را آغاز كرد.
وی ادامه داد: با اختصاص این زمین از سوی سازمان تربیت بدنی كار ساخت آن را آغاز می كنیم و امیدوارم كمك های سازمان تربیت بدنی به ما همچون گذشته ادامه داشته باشد تا روند ساخت را به خوبی پیش ببریم.
در ادامه ' سجادی ' معاون سازمان تربیت بدنی اظهار داشت: كاراته یكی از رشته های دارای توانایی بالا در ورزش است كه همانند تمامی فدراسیون ها نیاز به آكادمی اختصاصی داشت.
وی افزود: سازمان تربیت بدنی به رییس فدراسیون كاراته قول اهدای زمین در مجموعه ورزشی آزادی را داده بود كه این امر عملی شد.
سجادی در پایان برای جامعه كاراته ایران آرزوی موفقیت كرد تا با احداث خانه كاراته بتوانند برنامه های خود را بهتر از گذشته اجرا كنند.
سپس كلنگ ساخت خانه كاراته توسط استاد جمشید سلیمی پیشکسوت کاراته، دکتر حمید سجادی و سید عباس احمد پناهی به زمین زده شد.
قرار است خانه كاراته در زمینی به مساحت سه هزار و500 مترمربع و در سه فاز ساخته شود.   
 
طبقه بندی: کاراته، اخبار،
برچسب ها: تازه های کاراته،

تاریخ : پنجشنبه سی ام دیماه سال 1389 | 18:37 | نویسنده : mehdi rahmani | نظرات